Apartament w Mechelinkach – świetna opcja dla osób, które planują odwiedzić Trójmiasto

Apartament w Mechelinkach to świetna opcja dla osób, które planują odwiedzić Trójmiasto. Znajduje się blisko Rewy oraz Gdyni. Nowoczesne i gustownie urządzone mieszkanie pozwoli każdemu poczuć się wyśmienicie. Nie ma potrzeby więcej rezerwować pobytu w droższych obiektach hotelowych, w jakich w dodatku jest tłoczno.

A można liczyć na znacznie większą wygodę. To doskonała opcja dla osób, które preferują odpoczywać w ciszy, a mimo to będzie zależało im na bliskiej lokalizacji atrakcyjnych nadmorskich miejscowości. Duże mieszkanie pozostaje w całości do dyspozycji gości. Mogą oni z niego korzystać tak jak tylko mają ochotę. Mieszkanie przypomina swoim wyglądem piętrową rezydencję. Parter to salon z kuchnią, mała łazienka i jedna sypialnia z wygodnym łóżkiem. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, łazienka i garderoba. Doskonałym rozwiązaniem jest taras na dachu, umożliwiający przyjemny odpoczynek. Można się na nim opalać, nie przebywając na zaludnionej plaży.

Apartament Mechelinki to miejsce, w jakim doskonale poczują się równocześnie osoby samotne, podróżujące w parach, z rodzinami, jak i w grupie znajomych. Dwupiętrowe mieszkanie ma całkowitą powierzchnię 108, 18 metrów kwadratowych. Taras to aż 56 metrów kwadratowych.

Apartament taki jest doskonałym wyjściem dla osób, które chcą spędzać wakacje nad polskim morzem, abstrahując od tego, jakie preferują aktywności. Pobyt można rezerwować wirtualnie lub dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby zameldowane w apartamencie Mechelinki dostają jedno miejsce postojowe, w garażu zamkniętym na pilota.

Wysokie bezpieczeństwo wpływa też na wygodę podróżowania. Mieszkanie można zarezerwować w nieskomplikowany sposób, za pomocą systemu rezerwacyjnego na witrynie. Nowoczesny oraz komfortowy apartament z 3 sypialniami to miejsce dedykowane osobom, którym spokojna atmosfera nie pozostaje obojętna.