Fachowe projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym

Nowatorskie podejście do kreowania projektów wnętrz to specjalność studia ZEN. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy projekty zrealizowane są dla klientów indywidualnych, czy dla przedsiębiorców. Realizacja usług dotyczy nie tylko projektu, ale https://www.zen-art.eu/ udziela pomocy w wyborze elementów umeblowania oraz całego wyposażenia.

W przypadku mniejszych powierzchni specjaliści zabiegają o to, żeby zachowana była przestronność. Z kolei kiedy pomieszczenia są większe, zabiega się o zachowanie spójnej aranżacji pod względem wyposażenia i koloru. Ze względu na to, że realizacja projektu jest kompleksowa i przebiega etapami, można spodziewać się że wszystko potoczy się sprawnie. Team architektów specjalizuje się w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, skandynawskich, glamour, ale też tradycyjnych.

Jeżeli zaś zleceniodawca chciałby uzyskać projekt niebanalny, to specjaliści nie obawiają się proponować wizualizacji z dowolnych nurtów architektury. Profesjonalizm, kreatywne podejście, elastyczność w działaniu i niebanalne rozwiązania to cechy, jakimi sugerują się architekci wnętrz ze wskazanego studia. Wystarczy przejrzeć portfolio ZEN, by przekonać się o tym. Poza projektantami wnętrz nad standardową pracą czuwają też eksperci zajmujący się obsługą realizacji inwestycji. Wiedza na temat rynku i zasad designu sprawia, że cały team wykonuje swoje obowiązki solidnie.

Studio współpracuje z firmą KAMAR, w zakresie wykonania elementów umeblowania na wymiar. To spełni oczekiwania zleceniodawców. Elementy umeblowania są wykonane tak samo dla klientów indywidualnych, jak i dla różnych firm. Wszystko wykonywane jest rzetelnie i w zgodzie z początkowymi ustaleniami. Zrobione mogą być: meble kuchenne, szafy i garderoby, meble łazienkowe, regały i biblioteki, meble biurowe oraz różne zabudowy meblowe. Klienci mogą oczekiwać na dowóz i zamontowanie zamówionych elementów umeblowania. To sprawia, że są usatysfakcjonowani ze świadczeń.