Usługi dezynsekowania z jakich mogą korzystać przedsiębiorcy

Skuteczna dezynsekcja oferowana w BIOS bazuje na tym, że usunięte są owady latające i biegające. Ich obecność w pomieszczeniach może być związana z niebezpieczeństwem rozpowszechniania schorzeń wśród ludzi oraz zwierząt. Może także zaistnieć ryzyko zakażenia jedzenia. I to właśnie wówczas dezynsekcja jest konieczna. Przykładowo, w przemyśle spożywczym procedura ta jest uregulowana przez rozporządzenia Ministra Zdrowia. BIOS wykorzystuje techniki, dostosowując je wprost do konkretnych okoliczności. Techniki mechaniczne to pułapki jakie wyłapują owady. Techniki fizyczne to ozonowanie oraz techniki z zastosowaniem pary.

Stosowane są także techniki chemiczne, czyli preparaty likwidujące owady. Techniki biologiczne stosowane są do innych owadów, utrudniających życie oraz pracę lub niebezpiecznych dla stanu zdrowia. Są to: pluskwy, szerszenie, muchy, osy, pchły, karaluchy oraz szkodniki żywności. Po wykonanej interwencji zleceniodawca otrzymuje gwarancję, zatwierdzoną certyfikatami. Najczęściej wykonywana jest dezynsekcja pluskiew, przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu, co przynosi gwarancję, że usługa zostanie zrobiona bardzo dobrze.

Na dezynsekcję zrobioną przez firmę BIOS decydują się: zakłady produkcji w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, magazyny zbożowe, placówki służby zdrowia, punkty sprzedaży, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie oraz obiekty publiczne. Pozostałe dostępne usługi to zwalczanie pluskiew, jakie także zrealizowane są na bardzo dobrym poziomie. Każda dezynsekcja jest wykonana w zgodzie z zapisami prawa i na bazie wyznaczników, jakie zostają podane zleceniodawcom z wyprzedzeniem. Klienci świetnie wiedzą, kiedy będą mogli wrócić do mieszkania lub do pracy w biurze i nie martwią się, że w grafiku cokolwiek ulegnie zmianie.